Reprezentacinė svetainė

cr755

Padėsime Jums sukurti geriausią
verslą / renginį / jūsų veiklą prezentuojančią svetainę

Reprezentacinių svetainių nauda gali būti labai įvairi. Ji suteikia didesnį žmonių pasitikėjimą, pristato prekes ir paslaugas ar suteikia daugiau apie renginius jų platesnius aprašymus ir pan. 
Be to reprezentacinės svetainės yra puikus būda pristatyti savo darbų portfolio, atlikėjams / kūrėjams, grafikos dizaineriams, fotografams.
 

Lūkesčiai ir norai

Pirmiausia apsibrėšime aiškiai kokio rezultato norime pasiekti, bei sudarysime Jums pasiūlymą su aiškiais terminais, jog darbas vyktų sklandžiai ir užtikrintai.

Svetainės kūrimas

Kursime svetainę, derinsime smulkias detales proceso kūrimo metu, jog rezultatas 100% atitiktų Jūsų viziją ir lūkesčius

Galingas startas

Galiausiai pajunksime paskutinius svarbiausius dalykus, atliksime testavimą ir papasakosime kaip tinkamai prižiūrėti ir paskelbime Jūsų el. parduotuvės STARTĄ!

Apie el. parduotuvės kūrimą​

Svetainės Hostingas

Pradedame išsirinkti tinkamus serverius. Tai užtikrins sklandų Jūsų parduotuvės veikimą ir greitą duomenų įkėlimą, leidžiant Jūsų klientams patirti malonų apsipirkimą.

Dizainas | Temos

Parinksime arba sukursime geriausią ir greičiausią temą Jūsų svetainei, bei pritaikysime Jūsų poreikiams. Užtikriname, kad Jūsų svetainė atrodytų patraukliai ir būtų pritaikyta efektyviam prekių pristatymui, bei apsipirkimui

Naujienlaiškiai | Turinio valdymas

Padėsime integruoti įvairius naujienlaiškių sprendimus, paaiškiname kaip tinkamai prižiūrėti svetainę, paruošiame ją paprastam lengvam administravimui. Pritaikysime patogiam svetainės naršymui bei pridėsime Jūsų norimas funkcijas.

SEO Optimizacija | Svetainės greitis

Pasirūpinsime jog visos nuotraukos, kodas būtų optimizuotas Google, tai padės pasiekti daugiau organiškų apsilankymų, bei užtikrins aukštesnę poziciją Google paieškoje.

Integracija | Indvidualūs sprendimai

Įgyvendinsime visus Jūsų norus ir lūkesčius, individualius dizaino, grafikos bei funkcionalumo sprendimus.

Susisiekite ir pradėkime kurti Jūsų svajonių svetainę!

Padėsime suspindėti