Prekės ženklo kūrimas ir kūrybinės paslaugos

3d007

Ieškote naujo įvaizdžio savo verslui? Mes galime tai padaryti!

Ieškote to, kas galėtų išryškinti ir sukurti jūsų vizualus, arba tiesiog pasirūpintų profesionaliomis nuotraukomis svetainei? Mes galime tai padaryti! Pasitikėkite mūsų kūrybiškumu ir profesionalumu, kad Jūsų verslas išsiskirtų ir įkvėptų. Leiskite mums sukurti nepakartojamą įvaizdį, kuris atspindės Jūsų verslo esmę ir pritrauks klientus.

Pasmingamus

Visiems vizualiniams sprendimams ieškome prasmės, jog tai ką nors simbolizuotų ar išreikštų kokią idėją.

Modernumas

Atliekame analizę Jūsų konkurentų, sekame naujausias tendencijas jog Jūsų įvaizdis atrodytų nr tik unikaliai, bet ir moderniai.

Grožis paprastume

Ieškome Jums optimaliausio bei gariausio pasiūlymo kainos atžvilgiu.

Jūs jau turite viziją

Klientai dažnai nežino kaip tiksliai įvardinti ką įsivaizduoja viską, tačiau mes tikime jog kliento vizija geriausias sprendimas, tuomet visuomet stengiamės jį išgirsti ir įgyvendinti.

Paslaugos kurias teikiame

Brandbook kūrimas

Siekiant užtikrinti stiprų prekės ženklo įvaizdį, mes padedame klientams sukurti brandbook'us. Brandbook - išsamus dokumentas, kuris apibrėžia jūsų prekės ženklo viziją, vertybes, stilių ir naudojamas intoksikacines gaires (spalvas, šriftus, vizualines tendencijas).

Prekės ženklo įvaizdis socialinei medijai

Ieškome būdų kaip Jūsų prekės ženklui suteikti gyvybingą ir pritraukiantį įvaizdį socialinėje midijoje. Sukuriame unikalius ir pritaikytus turinius bei grafinius elementus, kurie padeda Jums išsiskirti ir pritraukti tikslinę auditoriją.

Individualios iliustracijos

Mūsų kūrybinga komanda sukuria unikalias, įdomias ir išskirtines iliustracijas, kurios gali papildyti Jūsų įvaizdį arba tinkamai reprezentuoti Jūsų idėjas. Nuo abstrakčių iki detalizuotų iliustracijų.

Prekių nuotraukos

Pasirūpiname, kad jūsų produktai būtų pateikiami patraukliai ir profesionaliai. Mūsų partneriai fotografai dirba kartu, kad sukurtų aukštos kokybės prekių nuotraukas, kurios akimirksniu pritrauktų dėmesį ir skatintų pirkėjus veikti.

Susisiekite ir pradėkime kurti Jūsų viziją krtu!

Padėsime Jūsų verslui suspindėti