El. parduotuvės sukūrimas

cr630

Jūsų Verslo Startas su WordPress ir WooCommerce

Ar svajojate apie savo internetinės parduotuvės sukūrimą, bet nežinote nuo ko pradėti? Mes esame čia tam, kad padėtume! Mūsų paslauga, pagrįsta WordPress ir WooCommerce, yra puikus sprendimas norintiems lengvai ir efektyviai pradėti verslą internete. Čia yra viskas, ką turite žinoti norint sukurti sėkmingą el. parduotuvę:

Lūkesčiai ir norai

Pirmiausia apsibrėšime aiškiai kokio rezultato norime pasiekti, bei sudarysime Jums pasiūlymą su aiškiais terminais, jog darbas vyktų sklandžiai ir užtikrintai.

Svetainės kūrimas

Kursime svetainę, derinsime smulkias detales proceso kūrimo metu, jog rezultatas 100% atitiktų Jūsų viziją ir lūkesčius

Galingas startas

Galiausiai pajunksime paskutinius svarbiausius dalykus, atliksime testavimą ir papasakosime kaip tinkamai prižiūrėti ir paskelbime Jūsų el. parduotuvės STARTĄ!

Apie el. parduotuvės kūrimą

Svetainės Hostingas

Pradedame išsirinkti tinkamus serverius. Tai užtikrins sklandų Jūsų parduotuvės veikimą ir greitą duomenų įkėlimą, leidžiant Jūsų klientams patirti malonų apsipirkimą.

Dizainas | Temos

Parinksime arba sukursime geriausią ir greičiausią temą Jūsų svetainei, bei pritaikysime Jūsų poreikiams. Užtikriname, kad Jūsų svetainė atrodytų patraukliai ir būtų pritaikyta efektyviam prekių pristatymui, bei apsipirkimui

Prekių katalogas | Turinio valdymas

Padedame įkelti tiekėjų ar jūsų prekes, paaiškiname kaip tinkamai prižiūrėti svetainę, paruošiame ją paprastam lengvam administravimui. Įdiegsime reikiamus prekių filtrus ir norimas funkcijas.

Atsiskaitymas | Mokėjimo Sistemos

Paštomatai, visų užsienio ir lietuviškų mokėjimų per banką bei įvairaus tipo atsiskaitymo galimybių prijungimas. Sukursime viską pagal Jūsų poreikius, nuo paprasto atsiskaitymo iki prenumeratos funkcijos.

SEO Optimizacija | Svetainės greitis

Pasirūpinsime jog visos nuotraukos, kodas būtų optimizuotas Google, tai padės pasiekti daugiau organiškų apsilankymų, bei užtikrins aukštesnę poziciją Google paieškoje.

Integracija | Apskaita | Individualūs sprendimai

Pajungsime apskaitos, prekių administravimo, sandėlio, naujienlaiškio sistemas. Įgyvendinsime visus Jūsų norus ir lūkesčius.

Susisiekite ir pradėkime kurti Jūsų svajonių el. parduotuvę!

Padėsime Jūsų verslui suspindėti